(098) 624-33-32

ТБК "Агат"

продаж металопрокату оптом і в роздріб

Статті

Даною статтею ми спробуємо розкрити основні відмінності холоднокатаних і гарячекатаних листів, показати сфери застосування та можливості кожного з них.

У даній статті мова піде про специфікації металевих кутників, стандартах їх виробництва та застосування

Види металевих швелерів, їх класифікація, маркування та сфери застосування

Який інструмент Нам знадобитися? Які хитрощі Нас чекають? Як уникнути помилок? Відповіді на ці питання в продовженні статті "Облаштовуємо паркан з профнастилу своїми руками"

Цією статтею ми спробуємо розкрити всі тонкощі та хитрощі самостійного монтажу парканів з труб та профнастилу, які допоможуть Вам уникнути помилок при будівництві огорож такого типу.

Сталева арматура, представлена на ринку України, має різноманітні напрями для застосування: починаючи від будівництва і закінчуючи господарськими потребами населення. У будівельній галузі арматура, яку поставляють у вигляді бухт або прутків, в основному використовується для посилення бетонних конструкцій

Особлива група товарів та виробів виготовлених з різних сплавів іменується металопрокат. Щодня використання металопрокату стає все більш поширеним. Завдяки металопрокату світ отримав багато різних речей. Складно уявити собі галузь в якій не застосовуються продукти металургії.

Нержавіюча сталь (нержавійка) - найнадійніша та стійка до корріозіі сталь з високою температурною міцністю.

Дана стаття стане в нагоді скоріше звичайним громадянам, ніж досвідченим будівельникам і покликана допомогти їм у вивченні ринку будівельної арматури, а також в ознайомленні з присутніми тонкощами і нюансами при виборі арматури. Ми постараємося розглянути ключові особливості та навести приклади.