ТБК Агат Металобаза Агат - металопрокат оптом та в роздріб в Києві

продаж металопрокату оптом і в роздріб

Каталог металопрокату

Чому обирають нас


Мережа металобаз в м. Київ - лівий та правий берег

Мережа металобаз в м. Київ - лівий та правий берег

Більше 500 тон асортименту металопрокату на складах в м.Києві

Більше 500 тон асортименту металопрокату на складах в м.Києві

Гнучкі умови співпраці

Гнучкі умови співпраці

Широкий асортимент чорного і нержавіючого металопрокату

Широкий асортимент чорного і нержавіючого металопрокату

Оперативна доставка продукції

Оперативна доставка продукції

Доступні та легкі ціни

Доступні та легкі ціни

Металобаза Агат - продаж металопрокату у Києві


Жодна галузь сучасної промисловості не обходиться без такого матеріалу, як сортовий чорний металопрокат. Особливо він затребуваний в будівництві та машинобудуванні. Наприклад, арматура використовується для посилення залізобетонних конструкцій, без яких сьогодні не зводиться жодна будівля та жоден міст. Двотаврові балки і швелера потрібні в якості підсилювальних елементів, не тільки в будівництві, а й при монтажі каркасів всіх видів складності. Труби також знаходять широке застосування. Профільні труби – це монтаж каркаса, покрівлі, заборів та огорож, конструкцій. Зварні круглі труби для монтажу газо- або водопроводу.

З огляду на вищенаведені аргументи, в 2012 році було прийнято рішення створити компанію ТБК  "Агат" та вибрати основним напрямком діяльності продаж металопрокату оптом та в роздріб. Пізніше був організований відділ з продажу сталевих покрівельних елементів (профнастил та металочерепиця) та супутніх матеріалів (водостічні системи, утеплювачі, кріплення, металовироби та ін.)

Металобази "ТБК Агат" розташовані як у правобережній, так і в лівобережній частині міста Києва. На складах компанії Ви зможете знайти понад 1000 найменувань чорного та нержавіючого металопрокату, покрівельних матеріалів та комплектуючих, деталей трубопроводу та запірної арматури. За бажанням покупців виконується транспортна доставка матеріалів не тільки по Києву та Київській області, а й по всій Україні. Компанія реалізує продукцію металургії не тільки оптом, але і допомагає вирішити питання покупки будь-якого роздрібного об'єму.

Наші співробітники завжди раді допомогти клієнтам у виборі потрібного матеріалу та проконсультувати з усіх питань в разі потреби.

Незважаючи на те, що ми молода компанія і недавно знаходимося на ринку торгівлі металопрокатом та будівельними матеріалами, ми встигли зарекомендувати себе та стати надійним партнером для багатьох компаній, що працюють в різних сферах будівництва, виробництва і життєдіяльності.