ТБК Агат Металобаза Агат - металопрокат оптом та в роздріб в Києві

продаж металопрокату оптом і в роздріб

Виробники труб в Україні

ТОВ ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ

ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ»

м. Нікополь

ТОВ “ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ” найбільше підприємство в Україні, яке спеціалізується на виробництві безшовних труб діаметром 32-426мм для нафтогазової галузі, труб спеціального призначення для машинобудування та енергетичної галузі, а також труб загального призначення для застосування в інших промислових галузях.

Продукція сертифікована на відповідність міжнародним і національним стандартам API 5CT, API 5L, EN (DIN), ГОСТ, ТУ

53201, м. Нікополь, Дніпропетровської обл., пр. Трубників, 56

ПрАТ СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН

ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН»

м. Нікополь

Виробничий майданчик Компанії ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН», одне з найбільших в Європі спеціалізованих підприємств з виробництва безшовних нержавіючих труб, об’єднує трубопресовий та трубоволочильний цехи, які до 2000 року були частиною «Нікопольського Південнотрубного заводу» (НПТЗ), у минулому найбільшого промислового комплексу з виробництва безшовних труб.

Продуктовий портфель Сентравіс включає більше 1000 типорозмірів труб із понад 100 видів корозійностійких і жароміцних марок сталі в 8-ми сегментах.

ПрАТ “СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН” являється єдиною компанією в світі, яка виробляє безшовні труби як за західними стандартами (ASTM, DIN, NF, UNI та ін..), так і за стандартами, прийнятими в СНД (ГОСТ, ТУ).

53201, м Нікополь, Дніпропетровської обл., Пр. Трубників, 56

ТОВ Науково-виробниче об'єднання ТРУБОСТАЛЬ

ТОВ Науково-виробниче об'єднання «ТРУБОСТАЛЬ»

м. Нікополь

Підприємство виготовляє центробіжнолиті та холоднодеформовані труби з вуглецевих, конструкційних, високолегованих, нержавіючих, жароміцних та жаростійких сталей і сплавів, чавуну діаметром 100-1625 мм, а також біметалеві труби. Освоєно понад 200 марок сталі та чавуну, більше 35 поєднань біметалів.

Трубна продукція заводу виготовляється за стандартами ГОСТ і ТУ

Деталі трубопроводів виробляються в широкому діапазоні розмірів, безшовні і зварні за стандартами ДСТУ і ГОСТ.

Крім того, компанія виробляє холоднодеформовані труби за вітчизняними стандартами.

ПАТ ІНТЕРПАЙП Нижньодніпровський трубний завод

ПАТ «ІНТЕРПАЙП Нижньодніпровський трубний завод»

м. Дніпро

Єдине підприємство в Україні, яке спеціалізується на виробництві коліс, бандажів, осей і колісних пар для вантажного, пасажирського та локомотивного залізничного транспорту – більш ніж 300 типорозмірів.

Продуктовий ряд складають суцільнокатані залізничні колеса для локомотивів, пасажирських та вантажних вагонів, вагонів метро діаметром від 650 до 1269 мм, бандажі діаметром від 690 до 1260 мм, залізничні вісі діаметром від 173 до 203,2 мм та довжиною від 2180 до 2266,95 мм, залізничні колісні пари.

Колісна продукція відповідає вимогам міжнародних і міждержавних стандартів: UIC – Merkblatt 812-3V, 812-2V, sowie DB BN 918 277, AAR M 107, ГОСТ 10791,  ГОСТ 398,  ДСТУ

Продукція поставляється в більш ніж 60 країн світу.

ТОВ ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ

ТОВ «ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ»

м. Дніпро

ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ – перший металургійний завод, який був побудований з нуля за роки незалежності України, з загальним обсягом інвестицій 700 млн доларів.

ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ – це найбільший електросталеплавильний комплекс у Східній Європі з виробництва круглої сталевої заготовки, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14-1-235-91.

ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ покликана забезпечити власною сталевою заготовкою трубне і колісне виробництво компанії ІНТЕРПАЙП, а також інших виробників металопродукції.

Потужність нового заводу – 1,32 млн. тонн круглої сталевої заготовки на рік.

АТ ІНТЕРПАЙП НМТЗ

АТ «ІНТЕРПАЙП НМТЗ»

м. Новомосковськ

ІНТЕРПАЙП НМТЗ – один з найбільших в Україні виробників сталевих електрозварювальних труб, виготовлених методом дугового зварювання під шаром флюсу, труб, зварених методом індукційного зварювання струмами високої частоти для магістральних газонафтопроводів, а також труб загального призначення для застосування в інших промислових галузях.

Продуктовий ряд складають труби малого діаметру, розміром 21,3-114,3 мм з вуглецевих марок сталі; профільні труби, розміром 17х17-100х80 мм; труби середнього сортаменту, розміром 159-530 мм; труби великого діаметру, розміром 530-1020 мм з вуглецевих і низьколегованих марок сталі.

Продукція сертифікована на відповідність міжнародним і національним стандартам  ГОСТ, ТУ, API, EN, ASTM.

ТОВ Виробниче об'єднання ОСКАР

ТОВ Виробниче об'єднання «ОСКАР»

м. Нікополь

Підприємство спеціалізується на виробництві трубної продукції для атомної енергетики, аерокосмічної галузі, автомобілебудування, суднобудування, оборонної промисловості. Виробниче об’єднання «ОСКАР» є одним з провідних виробників високотехнологічної безшовної трубної продукції (по перетину круглі або прямокутні) з цирконієвих, титанових, нікелевих сплавів та нержавіючих сталей. Підприємство працює за технологією гарячого пресування і холодного деформування (холодна прокатка або волочіння).

Застосовувані технології забезпечують виробництво трубної продукції за основними ГОСТами, ТУ, міжнародним стандартам ASTM і DIN

ТОВ НВП УКРТРУБОІЗОЛ

ТОВ НВП «УКРТРУБОІЗОЛ»

смт. Меліоративне

НВП «Укртрубоізол» виробляє та ізолює труби Ø 25 – 1422 мм 2-х і 3-х шаровим покриттям на основі екструдованого поліетилену і поліпропілену, а також – ізолює поліуретаном (труби Ø 219 – 1420 мм). Внутрішня поверхня труб діаметром Ø 57 – 1720 мм ізолюється епоксидними антикорозійними і гладкісним покриттями.

З 2009 року НВП «Укртрубоізол» виконує комплексні роботи по огляду і реставрації труб Ø 57 – 1420 мм, що були в експлуатації: вхідний контроль, очищення, дефектовку, ремонт (заварка, наплавка, шліфовка, вирізка та вварюванням котушок, торцювання, виготовлення заводської фаски), операційний контроль якості ремонту з використанням радіографічних і ультразвукових методів.

З листопада 2020 року підприємством освоєно виробництво труб сталевих прямошовних діаметром 406,4-1422 мм, довжиною до 12 м зі сталі класу міцності до К60. Трубна продукція виробляється відповідно до міжнародних, міждержавних і національних вимог стандартів ISO, API Spec 5L, DIN EN, ДСТУ, ГОСТ 20295-85 та ін..

ТОВ ЗАВОД СТАЛЕВИХ ПРОФІЛЕЙ

ТОВ «ЗАВОД СТАЛЕВИХ ПРОФІЛЕЙ»

м. Дніпро

Підприємство виробляє прямошовні зварні труби діаметром 426-1420 мм, довжиною до 12,0 м, без поперечного шва та класом міцності сталі з К-38 до К-55. Трубна продукція виробляється відповідно до вимог стандартів ГОСТ 20295-85, ГОСТ 10706-76, ГОСТ 10704-91, ДСТУ ISO 3183: 2017

Завод виробляє і реалізує сталеві труби великого діаметру із застосуванням сучасних технологій, високоякісних матеріалів, ефективного використання сировини й ресурсів. Продукція використовується підприємствами нафтогазового комплексу, в хімічній промисловості, енергетиці, машинобудуванні, будівництві, сільському господарстві, комунальній та інших галузях.

ТОВ УКРАЇНСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД

ТОВ "УКРАЇНСЬКИЙ ТРУБНИЙ ЗАВОД"

м. Днiпро

ТОВ “Український трубний завод”  займається виробництвом та постачанням стальних труб та металопродукції.

Виробнича лінійка ТОВ “УТЗ” включає в себе наступні види продукції та послуг:

  • електрозварні прямошовні труби середнього і великого діаметрів від 325 мм до 2020 мм, довжиною до 12 м зі сталі класу міцности до К60 включно;
  • комплектуючі до труб і трубопровідна арматура;
  • зварні металоконструкції: балки, ферми, колони;
  • ємності з нержавіючої та вуглецевих марок сталі;
  • професійні послуги з нанесення антикорозійної ізоляції.

Труби виготовляються згідно вимог ГОСТ та європейських стандартів EN.

ТОВ Сура ЛТД

ТОВ «Сура ЛТД»

м. Дніпро

Основним видом діяльності підприємства є виробництво та реалізація нержавіючих, титанових та інших труб, а також розробка і впровадження наукомістких інноваційних проектів з неодмінним дотриманням екологічних вимог.

У фірмі є своя виробнича база для виробництва холоднодеформованих труб з необхідним набором трубопрокатного, волочильного обладнання, засобів для термообробки і кінцевої обробки труб.

Освоєно на своїй виробничій базі промислове виробництво безшовних труб в діапазоні діаметрів 0,5-45,0 мм, з нержавіючих марок сталей, а також титанових і мідних сплавів, включаючи нікелеві і чисті метали (молібден, тантал, ніобій, цирконій, гафній). Трубна продукція виготовляється за стандартами ГОСТ і ТУ

ПАТ Дніпропетровський трубний завод

ПАТ «Дніпропетровський трубний завод»

м. Дніпро

Завод спеціалізується на виробництві безшовних і електрозварних труб круглого і профільного перетину з вуглецевих і низьколегованих сталей, виготовляє труби діаметром від 6 до 168 мм, з товщиною стінки від 1,0 до 25 мм.

У складі підприємства діють три основні цехи та сім допоміжних, сучасний комплекс контрольних і дослідних лабораторій для забезпечення виробництва, технологічних випробувань і контролю готової продукції.

ПАТ Харцизький трубний завод

ПАТ «Харцизький трубний завод»

м. Харцизськ

ПАТ «Харцизький трубний завод», що входить до Групи Метінвест, — найбільший у СНД завод-виробник прямошовних електрозварних труб великого діаметру від 508 до 1422 мм із зовнішнім антикорозійним і внутрішнім антикорозійним або гладкісним покриттям для магістральних газо- і нафтопроводів.

До складу Харцизького трубного заводу входять два основних виробничих цехи: Трубоелектрозварювальний цех №2 (ТЕЗЦ-2) та Трубозварювальний цех №4 (ТЗЦ-4).

ТОВ ДМЗ Коминмет

ТОВ «ДМЗ Коминмет»

м.Дніпро

ТОВ «ДМЗ КОМИНМЕТ» було утворене на базі заводу, побудованого в 1899 році як підприємство Бельгійського акціонерного товариства братами Шодуар для виробництва покрівельного, хвильового прокату, посудної та лопатної сталі.

Підприємство розташоване на лівому березі річки Дніпро в межах міста, територія заводу складає 24,7 га та прилягає до міської товарної станції Нижньодніпровськ – Пристань і річкового порту, який бере участь в змішаних водних річково-морських перевезеннях. Вдала розв′язка центральних автомобільних доріг забезпечує зручний під′їзд до заводу.

Сьогодні основними напрямами діяльності заводу є: випуск труб сталевих електрозварних чорних і оцинкованих круглого та профільного перетину для будівельної галузі, комунального та побутового господарства, освинцьованого листа та рулону для автомобільної промисловості, товарів народного споживання (сталевих лопат і оцинкованого посуду), профілів сталевих гнутих спеціальних для вагонобудування та послуги з оцинкування металоконструкцій і розпуску рулонної сталі.