ТБК Агат Металобаза Агат - металопрокат оптом та в роздріб в Києві

продаж металопрокату оптом і в роздріб

ДОСТАВКА МЕТАЛОПРОКАТУ - ДОПОМОГА ПРИРОДІ

13 вересня 2023
ДОСТАВКА МЕТАЛОПРОКАТУ - ДОПОМОГА ПРИРОДІ

ТБК АГАТ (юр. особа ТОВ "ТБК "АГАТІС") вже багато років постачає продукцію металопрокату на об'єкт в с. Чубинське на ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК "БІЛЯ СКЕЛЯ", яким опікується БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ЗБЕРЕЖИ ДИКІСТЬ". Цей притулок створенний однодумцями зі збереження звірів у 2012 році спочатку знаходився в с. Березівка Житомирської області, а з 2020 року переїхав до с. Чубинське Київської області. В цьому притулку знаходяться ведмеді різної породи та полярна вовчиця.

У 2020 році наша компанія познайомилась з цим прекрасним місцем. І з того року ми є постачальником металопродукції для даного об'єкту. Звичайно наша компанія намагається завжди зробити гарну ціну на металопродукцію, або ж організувати безкоштовну доставку. Також керівництво та наші працівники постійно перераховають власні кошти на допомогу притулку. 

Ми дуже вдячні за довіру та довготривалу працю нашому замовнику ВЕДМЕЖИЙ ПРИТУЛОК "БІЛЯ СКЕЛЯ".

Ми дуже дорожимо дружбою та співпрацєю з вами та бажаємо вам розвиватися і вдалої праці у вашій нелегкій справі.

Дорогі друзі, партнери та наші клієнти ви також можете долучитися до участі в данному проєкті. Ваша підримка в будь-якому вигляді дуже допоможе смішним і веселим ведмежатам. Для цікавих і небайдужих можете перейти на сайт пратнерів та ознайомитися з варіантами допомоги.