ТБК Агат Металобаза Агат - металопрокат оптом та в роздріб в Києві

продаж металопрокату оптом і в роздріб

Листовий прокат на ринку України

27 липня 2017
Листовий прокат на ринку України

Зростання світових цін на металевий лист вплинуло і на внутрішній ринок металопрокату України. В кінці червня на світовому ринку листового прокату несподівано стався стрибок цін, хоча ціна повинна була перебувати в нейтральному стані після весняного зниження або ж навпаки повинна була опуститися.

Проте збільшення попиту на металопродукцію на світових ринках і в особливості накладених заборон та обмежень на металопродукцію в КНР (1 місце з виробництва сталі і металопрокату в світі) поклало початок зростання цін на продукцію, яке розповсюдилося по всьому світовому ринку. Тим більше почалося зростання цін на руду в таких країнах-гігантах гірничодобування, як Австралія і Бразилія, що теж вплинуло на зростання.

Такі події змусили збільшити котирування на листовий метал українських заводів-виробників, як на експорт продукції, так і на внутрішній арені. Безсумнівно великі металобази і торгові майданчики підняли ціни на листову металопродукцію. Незабаром відбудеться підняття ціни трубного прокату, яке напряму залежать від зростання цін на листовий металу.

На жаль до таких металобази відноситья і наша ТБК АГАТ. Наша компанія оголошує підняття цін на листовий метал та на труби профільні і круглі від нинішньої ціни на 5-8%.