ТБК Агат Металобаза Агат - металопрокат оптом та в роздріб в Києві

продаж металопрокату оптом і в роздріб

Надійна покрівля - тепла зима 2017

23 серпня 2017
Надійна покрівля - тепла зима 2017

Покрівля - одна з головних складових теплого будинку. Правильно вибраний та змонтований дах - запорука теплоти взимку у вашому домі.

Покрівля з металочерепиці - один з популярних способів укладання покрівлі. Металочерепиця легка в монтажі, надійна, міцна та стійка до погодних умов. Металочерепиця на вигляд нагадує легку морську хвилю в різній формі.

Крім цього для надійного утеплення покрівлі використовують так званий "покрівельний пиріг", який складається з наступних матеріалів - утеплювач, паро- та гідроізоляція, брус дерево для обрешітки, софіт підшитий зовні, декоративні планки зовнішні на черепицю та сама черепиця.

Наша компанія реалізує повний перелік покрівельних матеріалів з доставкою на ваш об'єкт за вигідними цінами. Крім цього ми можемо запропонувати послугу з монтажу покрівельного настилу. Більш того при замовленні на весь перелік матеріалів для укладання покрівлі ми надаємо осінню знижку:

  • до -3% від ціни на металочерепицю типу Montic, Optima, Proflux (ral/matt) при мінімальному замовленні 300 кв.м.;

  • до -5% від загальної суми замовлення на асортимент матеріалу "покрівельного пирога" при мінімальному замовленні 500 кв.м ..

Акції триватиме з 1 вересня 2017 року по 31 грудня 2017 року.

За більш детальною інформацією телефонуйте за контактними телефонами